Създаване на маркетплейс уебсите

БлъФ беше малко тва с "открадването" 🙃😉 Прост чекинг за "съвместимост" ахахахаха

Е,м,и.. приключваме тук! Така или иначе имам неизгърмени куршуми (принципно никогаш не ги гърмя заЛудо) винаги мога да се свържа с хора С възможности конкретно по "казуса"

Хубавото е, че в повечето случаи нещата се решават ОНЛАЙН, още в зародиш, както е и в този случай, но трее си някакъв опит и рутина все пак 😛
 
Ми успех с проекта :)

Срещите наживо, на маси и ахуихуто никога не е спирало хората да хитруват, подливат водица и т.н. Просто се губи повече време до достигане на развръзката, която най-често е предопределена.
 
Какво подливане на вода?? Ще раждаш ли 😁 Ако е другото.. то се вижда кой е по-склонен на подливане (виж си няколкото поста по-нагоре)
Няма как просто по скайпи хей така да те сфетна, щото си много готин и тн..
Срещата е за да се подпишат декларации, че си запознат с нещата и че пазиш конфиденциалност... иху-ахуто е евентуално :)

Няма значение, вижда се, че с теб няма как да се работи - искаш да държиш нещо в ръцете си, което дори не знаеш как изглежда.

Първо ще го разработя в писмен вид, да отговаря и на бизнес план, пък чак тогава ще мисля какво и що, няма драма
 
А бре.. :)

Не ща да държа нищо и не ти ща проекта. Искам хора, ентусиазирани и лоялни към даден проект. Какъв точно е проектът ми е второстепенно. Мога да шерна някой от моите - те даже са минали proof of concept, докато ти си на фаза МЕЧТИ и ИЛЮЗИИ :)

Не търся и лоялност персонално към мене - отдааавна знам че онлайн такова нещо няма, няма и да има. Знам рисковете, направил съм си сметката и знам как да си защитя интересите, ако се окаже че има нужда.

Тия подписи и конфиденциалности са пунта мара. Ако реша да "крада", ич и няма да разбереш. Пък и да разбереш, нищо няма да направиш. Въобще, във всеки един момент, и особено ако почне да генерира интерес, проектът ти ще бъде ОТКРАДНАТ под носа ти! И ти няма да можеш да направиш НИЩО :) Просто трябва да си подготвен за тоя момент и да се сетиш че това не е чак такъв трабъл.
 
Последно редактирано:
Да обобщим: аз заимвам интерес, когато видя страст и ентусиазъм у някой по отношение на дадена идея. Щото проектите приключват когато интересът и мотивацията попреминат. А не когато някой ти го "открадне".

Пък ти почна точно като наш Дефи - да се щураш по адвокати, да регистрираш патенти и да разпределяш проценти 😁 сакън някой да не задигне уникалното ноухау :)
 
Що тогава се пънеш изобщо? :)

Аз си те знам теб! Ти се страхуваш да правиш пари, е това е истината. Най ти е кеф да си подизпълнител на подизпълнителя, а ако може и на под-под изпълнителя... Твоите топ проекти, дето "ей сега са готови" за тях слушам повече от 5 години. Нищо няма да направиш, защото нямаш манталитета на предприемач. Ти си си мистър бач. Не е лошо, дори е добре, но нямаш смелост да направиш нещо от което наистина ще се печели и за това винаги ще се въртиш на едно място, което пак не е чак толкова зле ахаха
В този смисъл, ти си загуба на време. Дори не знам защо изобщо стигнахме до тук, умееш да заблуждаваш хората - страшно качество си имаш, пази си го за критични моменти, а не за забавление. Но пък те разбирам, да кукаш по цел ден в един двор и да не смееш да разцъкаш извън комфорта си, е не е никак лесно, признавам и те съжалявам :)
 
Що тогава се пънеш изобщо? :)

Аз си те знам теб! Ти се страхуваш да правиш пари, е това е истината. Най ти е кеф да си подизпълнител на подизпълнителя, а ако може и на под-под изпълнителя... Твоите топ проекти, дето "ей сега са готови" за тях слушам повече от 5 години. Нищо няма да направиш, защото нямаш манталитета на предприемач. Ти си си мистър бач. Не е лошо, дори е добре, но нямаш смелост да направиш нещо от което наистина ще се печели и за това винаги ще се въртиш на едно място, което пак не е чак толкова зле ахаха
В този смисъл, ти си загуба на време. Дори не знам защо изобщо стигнахме до тук, умееш да заблуждаваш хората - страшно качество си имаш, пази си го за критични моменти, а не за забавление. Но пък те разбирам, да кукаш по цел ден в един двор и да не смееш да разцъкаш извън комфорта си, е не е никак лесно, признавам и те съжалявам :)

Ма не се пъна - релаксирам тука :)
Темата ми е интересна и имам намерение да я оспамя до дупка.

Начи, аз съм доказан предприемач :) а да си подизпълнител не е чак толкоз лошо или срамно - напоследък направих някои доста впечатляващи неща като подизпълнител :)

Подизпълнителството ми е по-скоро свидетелство за това че съм пробвал много работи и съм насъбрал доста провали :) демек ценен опит :) , който като гледам на теб ти липсва :) въпреки че се имаш за ЧичоБатко :D
 
Абе и ти си каде 45-46 годишен, така, че чичо-батко важи и за теб, а колкото до опита.. освен в качествен спам и като подизпълнител, едва ли можеш да се похвалиш с нещо друго по същество 😆

Мен само ми е интересно, когато жена ти разбере, че си изпуснал 50млн, хей така заради пустото ти пудрене 🤣🤣🤣
 
Абе и ти си каде 45-46 годишен, така, че чичо-батко важи и за теб, а колкото до опита.. освен в качествен спам и като подизпълнител, едва ли можеш да се похвалиш с нещо друго по същество 😆
Аз съм топ подизпълнител!
Някой ако има нужда от (под)изпълнение на нещо, да ме контактне! :D
(ако може да не е WordPress)

Мен само ми е интересно, когато жена ти разбере, че си изпуснал 50млн, хей така заради пустото ти пудрене 🤣🤣🤣
Одеве ми даваше 10 млн. макс, сега много резко дигна на 50 😁 ...наддаваш за мене - мерси, оценявам го! :love:
Ама само с кинти не можеш ме купи - ще трябва да събереш смелост и да снесеш ценното инфо.
Дотогава спаменето си ми е достатъчно. Аз съм скромен подизпълнител и се задоволявам с малко.
 
... 10% ми е турбо, защото 10% на 100млн са си 10млн ахахахахаха
Напротив, падна ти цената ахахаха Ама толко и гледаш..али и ти май си се разкъркал, макар, че не знам как става тоя номер пред жената 😆
 
Напротив, падна ти цената ахахаха Ама толко и гледаш..али и ти май си се разкъркал, макар, че не знам как става тоя номер пред жената 😆
Никоги не ми се е удавало къркането.

М/у другото, сега жеги идват, не е подходящо да се почват тежки проекти.

Да подобрим викам оня любим твой раздел от популярен сайт. Не става дума за тукашния 'фриланс'. Сигурно всички се сетиха кое имам предвид. Трябва ми някой с insight, а и да шерне евентуалния провал.
 
Нема жеги, нема меги.. Кат влезеш в мага, викат ли ти "бе са е яко жега, я си земи тва кило кашкавал фор фрии" :)

Не мога много да се сетя, ама да не тоя си фриланс бг-то дет си е? Що се притесняваш да го споменеш, да не би да имаш профил там ахахах
Ако е тва, почти не го знам, той е дървен и без това. Влизам през няколко месеца само да чекна какво се случва. И кво се случва.. - едно и също - фул скрап.
Това няма да падат пари, иначе лесно ще го направиме. Не виждаш ли, че самите те, си пускат фейк обяви само и само да не забегнат фрии-тата, един вид да се поддържа някаква интрига. Ще е пак от тия проекти - "бе кефи ме", а файдата от смисъла ще я изгладуваме агейн 😄
 
Не става дума за фрилансбг - щета е пазарът. Имам профил, естествено.

Ако е за такива банални неща то по-добре да се цели "кпд" нишата понеже там има интересни начини за монетизация. По някаква случайност само няколко минути след като ги споменах преди няколко дни и обявиха гранде (пре)откриване.

Ама за съвсем друго нещо говорех.

ПП: авторът на темата дано си е направил маркетплейса че бая спам стана.
 
Не става и кпд-ниша. Това си е сайт за обяви, нищо повече и нищо по-малко. Няма ангажимент, няма задължения, няма отговорсност, няма и гаранции за никоя от страните. Сайт, какъвто е и базара и олх и ало и тн. Който търси/продава бизнес, спокойно ще намери същото в изброените сайтове. Аз също, когато чисто от любопитство или проучване за някой друг, задълже проверявам базар/олх и тн, чак после и кпд, защото в кпд има един тънък момент, че цените са надути, а са такива, защото юзера е "подлъган" един вид, че се намира в спешъл плейс и тук идва бг-лакомията (всеизвестната) където всичко стартира с цени х2/х3... Манталитет :) Е, виж например сайтовете, шом е там е 12К, ама като го пусне тук, не смее и 2К да иска ахахахах И накрая едно голямо нищо :) Много съм скептичен, че ще има някаква съществено по-добра монетизация... Иначе тоя им дизай е от няколко месеца, не е баш супер ню

Та не мога да се сетя за какво говориш, щом и не фигурира във вече споменатите по-горе.

Абе бач чичо-батко, бач 😆😆
 
Не става и кпд-ниша. Това си е сайт за обяви, нищо повече и нищо по-малко.
Има поне 2-3 възможности дето са приложими и на тукашния пазар.

Ама аз говорех за един друг сайт. Обърни внимание кои бг сайтове посещаваш примерно идната седмица и за кои от тях се знае че изкарват доста пари, а почти нямат конкуренция (поради една по-специфична причина).
 
Явно яко съм изкуфел, та нии моа и нии моа да се сетя хах

Ама и по принцип много малко от "стандартните" за юзерот сайтове посещавам. За жалост малко по профи ми е цъкането в нета от извесно време. По директориите гледам новите да ги чекна, да ги усмисля.. по моите си/клиентски.. тук влизам у предприемачот, са пее.ах за найсти път, ама главно заради офф-а 😆 и толкуз, не одим другаде, ежедневно :)
Бе пиши ми го тук, че и имейлите са ми "плаващи" ахахахах Ако и тие не са се предали, то би трябвало никой друг да не може да го види 🤫
 
Последно редактирано:
Нямам достатъчно секретен мейл, затва пращам AI-генериран хинт.
Само Блинки и още един-двама ше го видят, не е проблем.
 

Горе